TESLİMAT ŞARTLARI

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren en geç 3  iş günü içerisinde kargoya verilir.

Siparişinizi tamamladıktan sonra teslimat adresinde değişiklik yapılamaz. Ürüne ait faturanız ürün ile birlikte gönderilecektir.

Teslimat sirasinda teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda kargonuzu ilgili şubeden teslim alabilirsiniz.

Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak belirtiniz. Sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

İADE ŞARTLAR

www.turuncudizayn.com adresinden alışveriş yapan müşteriler aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır:

Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik md.15 gereği tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.


İade Kapsamında ki Koşullar Aşağıda ki Gibidir;

Kargodan kaynaklanan kırılmalar, ezilmeler ve deformasyonlar da ürün yenisi ile değiştirilir.
Tahribata uğramış ya da orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler hiç bir şekilde kabul edilmez ve iadesi yapılmaz.
Ürünlerde imalata dayalı kusur bulunması durumunda
Sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün gelmesi durumunda
İade şartlarına uygun olarak tarafımıza ulaştırılan ürünlerin bedelinin iadesi, ürünün perde.com tarafından teslim alındığı gün işleme konulur. En çok 15 işgünü iade hesabınıza aktarılır.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu unutulmamalıdır.


İade Ettiğim Ürünün Parasını Ne Zaman ve Nasıl Geri Alabilirim?

Gönderdiğiniz ürün/ürünler, perde.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 14 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-postanıza bilgi mesajı gönderilir.
Ödeme şeklinize göre iadeniz gerçekleşecektir.
Ödeme şekli "Kredi Kartı" ve tercihiniz "Para İadesi" ise; ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.