MODERN VE ŞIK BİR
DEKORASYON TRENDİ

Jaluzi Perde...

Kullanımı belirli bir açma kapama sistemine dayalı olan, farklı malzemelerden yapılabilen perde çeşidine jaluzi perde denilmektedir. Mekanlarda en çok kullanılan perde çeşidi olarak bilinmektedir.

Gerek temizleme konusunda sağlamış olduğu kolaylığı gerekse kullanımının pratikliği açısından en çok tercih edilmekte olan perde olması normal bir durumdur. Bulunduğu mekanın havasını daha ferah ve modern gösterme özelliğine sahiptir. Perdenin mekanizma özelliği sayesinde ışık geçirgenliği istenilen şekilde ayarlanabilmektedir.

Ürün portföyümüzde bulunan, 25 mm ve 50 mm Ahşap Jaluzi , 16 mm ve 25 mm Alüminyum Jaluzi perdeler uluslararası standartlarda 1. sınıf ürünlerdir.

Jaluzi perdelerin yapısı geregi ölçü ve montaj işlemlerinin profesyonel ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Evinizi ya da ofisinizi jaluzi perde şıklığı ile buluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Satış temsilcilerimiz Alüminyum Jaluzi perdelerle ilgi detaylı bilgi, ürün katalogu ve fiyat listesini sizinle paylaşacak, gerektiğinde deneyimli ustalarımızı ölçü ve montaj için yönlendirecektir.

Telefon: +90 534 586 76 79