BİZ KİMİZ

Trendlere Yön Veren
Özgün Perdeler

Turuncu Dizayn, 2011 yılında yenilikçi bir vizyon ile üretime başladığı ilk günden bu yana, dekorasyon trendlerine yön veren özgün perde koleksiyonların imza atmayı başarmıştır.

Sektörün tekdüze ve sınırlı seçenek dayatan yerleşik yapısına bir çok akım ve fikirlerden beslenen yaratıcı tasarım anlayışı ile alternatif olmuştur. Farklı yaşam tarzlarına uygun çözümler sunmaya odaklanan bu anlayışı ileri teknoloji üretim süreçleri birleştirmeyi başarmıştır.

Turuncu Dizayn, GreenGuard standartlarında ürünleri ile insan ve çevre sağlığının korunmasına yönelik her türlü çabayı destekler.

İstanbul ve Şanghay’da yerleşik üretim tesisleri, her geçen gün genişleyen uluslararası bayilik ve distribütörlük ağıyla, stor perde koleksiyonlarını tüm Dünya’ya sunmaya devam etmektedir.

TASARIM

Hayata İncelik ve Sıcaklık Katmak

Tasarım sürecimizde bize yol gösteren ilke, hayata incelik ve sıcaklık katmaktır. Öncelikle bireyin içinde bulunduğu mekan ile uyum içinde hissetmesini sağlamak isteriz.

İyi bir perde pencerenizde yepyeni bir doku katmanı yaratmalı ve iyi yaşama sanatına iltifat etmelidir. Çünkü iyi yaşamayı teşvik eden bir ev yada çalışma ortamı, modern yaşamın baskılarına karşı giderek daha fazla önem kazanmaktadır.

GreenGuard standartlarındaki hammaddelerle üretilen ürünlerimiz insan ve çevreye zararsızdır.