Sadeliğin ve şıkığın birleşimi

Dikey Perde

PVC veya kumaş şeritlerin boylamasına bir şekilde yan yana dizildiği bir mekanizmalı perde çeşididir. İsminden de anlaşılacağı üzere dikey konumda toplandığı için geniş ve yüksek camlar için ideal bir perde alternatifidir. Genellikle ofis ortamında ve fabrika, hastane, askeri kurum, laboratuar, otel ve okul gibi yerlerde kullanılır. Evler için kumaş dikey perde tarzındaki modelleri tercih edilir.

Dikey perdeler mekanların güneş ışığından maksimum derecede yararlanmasını sağlar, ayrıca perdenin mekanizması sayesinde mekana girecek güneş ışığının yönü ve açısı istenildiği gibi ayarlanabilir.

Turuncu Dizayn baskılı dikey perdeleriyle sektöre yenilik getirmiş ve dikey perde kavramına yeni bir vizyon katmıştır. Siz de baskılı ve düz dikey perde çeşitlerimizle mekanınıza yenilik katabilirsiniz.

Dikey perdelerin yapısı geregi ölçü ve montaj işlemlerinin profesyonel ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Evinizi ya da ofisinizi dikey perde şıklığı ile buluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Satış temsilcilerimiz Dikey perdelerle ilgi detaylı bilgi, ürün kataloğu ve fiyat listesini sizinle paylaşacak, gerektiğinde deneyimli ustalarımızı ölçü ve montaj için yönlendirecektir.

Telefon: +90 534 586 76 79