MODERN VE ŞIK BİR
DEKORASYON TRENDİ

Plise Perde...

Modern görünümü ile birlikte ev, ofis, kış bahçeleri ve daha fazla mekanda kullanılabilen ve 2 cm enindeki kumaşların, ipler aracılığı ile katlanarak toplanma prensibi ile çalışan ve kolay kullanım sağlayan perdelerdir.

Plise perde yukarı ve aşağı hareket etmektedir. Üst ve alt kısımlarında paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu çıtalar perdeye belirli bir ağırlık vererek, monte edildiği alanda daha rahat kullanıma yardımcı olmaktadır.

En önemli özelliklerinden birisi de perdenin istenilen yükseklikte veya alçaklıkta durmasıdır. İstenilen seviyede kalmasını sağlayan ipler ise kumaş içerisinden geçerek soketlere bağlanmaktadır. Günümüzde açılı ve yatay kullanımın artması ile birlikte daha sık tercih edilmektedir. Diğer perde modellerinden farklı bir çalışma prensibine sahip olan bu perde sistemi, avantajları ile de kendini ön plana çıkarmaktadır.

Ürün portföyümüzde bulunan, tül plise, düz plise, gece gündüz plise, karartma plise ve cam balkon pano plise perdelerimiz uluslararası standartlarda 1. sınıf ürünlerdir.

Plise perdelerin yapısı geregi ölçü ve montaj işlemlerinin profesyonel ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Evinizi ya da ofisinizi plise perde şıklığı ile buluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Satış temsilcilerimiz Plise perdelerle ilgi detaylı bilgi, ürün katalogu ve fiyat listesini sizinle paylaşacak, gerektiğinde deneyimli ustalarımızı ölçü ve montaj için yönlendirecektir.

Telefon: +90 534 586 76 79