FİRMA PROFİLİ

Turuncu Dizayn perdelerini  2011 yılında yenilikçi vizyonu ve tasarım gücünü her daim üst seviyede tutan bir profille hayata araladı. Kurulduğu günden bu yana, içinde bulunduğu dönemin dekorasyon modasına trend olabilecek özgün perde tasarımlarına imza attı. Başarı serüvenin arkasında ekibinin yaratıcılığı ve yine ekibinin kaliteden ödün vermeden yarattığı birbirinden tarz koleksiyonlar yer aldı. Bu sayede Turuncu Dizayn’ı,  Türkiye’de sektöre kendi tarzı ile kazandırdığı koleksiyonlar ilk sıralara taşıdı.  Başarıda istikrarı sağlamak için teknolojisinde fark yaratan çözümlerle, her yıl bir sonraki senenin trendini göz önünde bulundurarak, müşterilerine en özelini sunmak için özveri ile çalıştı. 

Ankara’da dijital baskı teknik ve teknolojilerini kullanarak; fon perdeler , tül perdeler, zebra perdeler, stor perdeler gibi birbirinden farklı tüm perde ve mekanizmalı perdeler  üzerine üretim gerçekleştirir. Kaliteli perdelerini, dijital baskı ve diğer yenilikçi teknolojilerle özel olarak üretir. İleriye dönük en büyük hedefi; zaman içerisinde daha fazla hayale dokunan, beklentileri yansıtan, kendi tasarımları ile ürettiği koleksiyonları hem Türkiye’ye hem de Dünya’ya daha geniş çaplı bayilik ve distribütörlük vererek adını daha uzun seneler yaşatmaktır. Bu konuda yapmış olduğu yatırım ile Şanghay / Çin Halk Cumhuriyeti’nde kurmuş olduğu fabrika ile üretim bandını faaliyete geçirmiştir.

Çünkü; düşlerin en canlı renkleri, gerçek olmayacak kadar güzel çizgilerle perde araladığında yaşamı size hissettirebiliyorsa; Turuncu Dizayn, neredeyseniz oraya dokunuyor, sizin için daima en güzelini seçiyor, yakışanı buluyor, üretiyor, tasarlıyor ve yaşam alanlarınızı değiştirerek bütün harikaları paylaşıyor. Perdelerinizi aralayın ve arkasındaki rengi, Turuncu’nun size sunduklarını keşfedin; daha özgürce yaşamak ve yaşatmak için tercih edin.

YUKARI